Bahdiyar ÇOBAN
Başkan
RESMİ KURUMLAR
Ankara Personel Eğitim Merkezi - 01.12.2018

      Adalet Bakanlığında 2018 yılının eğitim yılı olarak kabul edildiği bir yılda,
Uşak Üniversitesi’nde düzenlenen 5. Engelsiz Sanat Ödülleri Gecesinde, “Yılın Eğitim Kurumu” ödülü Adalet Bakanlığı EDB Ankara Personel Eğitim Merkezine verilmiştir. Bu ödül çok anlamlı bir ödüldür.
Bu ödülün nice güzel hizmetlere vesile olmasını diliyoruz.
Bizlere desteklerini esirgemeyen
Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamit Gül’e, Bakan Yardımcımız Sayın Cengiz Öner’e, Eğitim Dairesi Başkanımız Sayın İbrahim Şahin’e, Eğitim Dairesi Başkanlığı ve Ankara Personel Eğitim Merkezimizin tüm çalışanlarına emekleri için teşekkür ederiz. Yargı camiamıza hayırlı olsun.
Bu anlamlı geceyi organize eden, engelleri kaldıran, Yön Sanat Atölyesine ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdem Öksüz Beye ve değerli ekibine; Oyuncular Mustafa Türker’e, Nazım Iriç’e, Aytaç Işık’a, Organizasyon ve değerli evsahipliği için Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Ekrem Savaş’a ve değerli ekibine, Sosyal Hizmetler Bölümü Başkanı Doç. Dr. Sayın Cemile Köroğlu’na, Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Sayın Muhammet Ali Köroğlu’na, Sosyal Hizmetler Topluluğu Başkanı Sayın İbrahim Kan’a, Organizasyonda emeği geçen herkese, tüm üniversite yetkililerine ve öğrencilere, Engelleri azim, inanç ve gayretleriyle ortadan kaldıran tüm “güzel kardeşlerimize”
Güzel evsahipliği ve mihmandarlıkları için Uşak Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Bünyamin Korkmaz’a, Uşak Adalet Komisyonu Başkanımız Sayın İsmail Deniz’e şükranlarımızı sunuyoruz.

     

 

                                   

SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı Ankara Personel Eğitim Merkezi Resmi Web Sitesi © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. →AnkaraPEM←