Ankara Personel Eğitim Merkezi
Etkinlik Takvimi
2. Dönem 5. Grup Eğitim Becerilerinin Geliştirilmesi ve Sunum Teknikleri Eğitici Eğitimi, 2. Dönem 5 grup icra müdür ve müdür yardımcıları, yeni başlayan icra katipleri, 2. Dönem 8. grup ceza ön bürolarında çalışan zabıt katiplerine yönelik olarak düzenlenen hizmet içi eğitim programı ve Ceza Adalet Sisteminde Mağdur Haklarının Güçlendirilmesi eğitim programı açılış töreni gerçekleştirilmiştir. (05 Kasım 2018)

Ankara Personel Eğitim Merkezi


2. Dönem 5. Grup Eğitim Becerilerinin Geliştirilmesi ve Sunum Teknikleri Eğitici Eğitimi, 2. Dönem 5 grup icra müdür ve müdür yardımcıları, yeni başlayan icra katipleri, 2. Dönem 8. grup ceza ön bürolarında çalışan zabıt katiplerine yönelik olarak düzenlenen hizmet içi eğitim programı ve Ceza Adalet Sisteminde Mağdur Haklarının Güçlendirilmesi eğitim programı açılış töreni yapılmıştır.
Açılış törenine Eğitim Merkezi Başkanımız Sn. Mehmet Aykut Cihangir, Başkan Yardımcımız Sn. Ayşe Yıldırım, Eğitim Dairesi Başkanlığı Tetkik Hakimi Sn. Aslı YÜKSEL, Mağdur hakları Daire Başkanlığı Tetkik Hakimi Murat BİNİCİ, Yerleşik Eleştirme Danışmanı Pedro BARCELO, Juan Carlos da SİLVA, Carlos SANCHEZ, Cristine BUSTAMENTE, Maria MORİLLİ, Laura SANTİAGO teşrifleriyle gerçekleşmiştir.
Açılış töreninde Başkanımız Sn. Mehmet Aykut Cihangir, Yerleşik Eleştirme Danışmanı Pedro BARCELO ve Mağdur hakları Daire Başkanlığı Tetkik Hakimi Murat BİNİCİ konuşmaları simultane çeviri eşliğinde yapılmıştır.
Eğitim görenlerimiz in keyifli ve verimli bir program geçirmelerini dileriz.

Paylaş

Copyright © 2018 • Ankara Personel Eğitim Merkezi Tüm hakları saklıdır.